Wioletta Zubek-Rzeplińska wokal CVT, SLSWioletta Zubek-Rzeplińska

Dyrektor ds. dydaktycznych, Akademia Malucha Wiolinek, Wokal, Emisja głosu.

W pracy nad wokalem i emisją głosu posługuje się technikami Complete Vocal Technique (CVT) oraz Speech Level Singing (SLS) oraz w razie potrzeby wykorzystuje również śpiew klasyczny. Poza zajęciami wokalnymi uczy języka migowego dla dzieci słyszących tak, aby mogły się porozumiewać z rodzicami i rówieśnikami zanim zaczną śpiewać! Jej pasją jest gra na gitarze klasycznej.

 

Adam Rzepliński

Dyrektor szkoły, Wiolonczela

Gra na wiolonczeli akustycznej oraz elektronicznej, od czasu do czasu można go zobaczyć i wysłuchać w koncertach o zróżnicowanej stylistyce. W Akademii Muzycznej poza Wydziałem Instrumentalnym (wiolonczela) ukończył Reżyserię Dźwięku. Sprawiło to, że nagrania audio, miksowanie i produkcja muzyczna stały się w jego życiu połączeniem pasji z ulubionym zawodem.

 

Gosia Pusowska 150x150Pani Małgorzata

Gitara Klasyczna, Akustyczna

Super turbo czaderska nauczycielka gitary – jak mawiają jej uczniowie. Nie przepada za prowadzeniem samochodu, ale za to z gitarą robi co chce. Najlepiej czuje się z gitarą klasyczną pod pachą oraz z akustyczną – kiedy trzeba zagrać coś ze śpiewem. Jest absolwentką Wydziału Instrumentalnego w Akademii Muzycznej. W razie potrzeby jest w stanie zagrać i nauczyć również na gitarze elektrycznej i basowej.

 

Karolina Borowa 150x150Pani Karolina

Niemowlaki w Krainie Dźwięków, Szkraby i Muzyka, Cudowny Świat Muzyki, Keyboard

Wykształcenie muzyczne, pedagogiczne oraz humanistyczne sprawia, że pani Karolina jest pedagogiem wyjątkowo nadającym się do pracy z dziećmi. Maluszki odwdzięczają się jej za sympatyczne podejście i naukę muzyki poprzez współpracę podczas zabaw muzycznych na lekcjach muzyki. Jest absolwentką wydziału Humanistyczno-pedagogicznego w UKW.

 

 

Pan Marcin

Junior Music Course, Keyboard, Fortepian, Pianino

Pianista, aranżer, dyrygent. Absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Koncertuje w klimatach R’n’B, pop, soul. Pisze muzykę i odnosi sukcesy w konkursach kompozytorskich m.in. zwyciężył razem z wokalistą Mariuszem Florczykiem konkurs Music Against Poverty (organizowany przez Komisję Europejską, 2010). Był finalistą konkursu Moja Piosenka Na EURO 2012, a jego konkursowy remix utworu Celine Dion Loved Me Back To Life znalazł się w pierwszej dziesiątce finałowych propozycji remixu owego singla. Jest zwycięzcą Ogólnopolskiego Konkursu Bitwa Producentów Muzycznych w 2014 r.

 

karina grabowskaPani Karina

Wokal, Niemowlaki w Krainie Dźwięków, Szkraby i Muzyka

Akademia Muzyczna w Bydgoszczy – Wydział wokalno-aktorski. Pasjonują ją szerokie możliwości ludzkiego głosu, dlatego z chęcią śpiewa zarówno muzykę rozrywkową jak i arie operowe. Rozwija umiejętności poprzez udział w kursach wokalnych i naukę różnych technik. Ma bzika na punkcie wielogłosowości – dlatego bardzo lubi łączyć swoich uczniów w duety, tercety, kwartety. Chętnie podejmuje wyzwania. Jest otwarta na różne style muzyczne i potrafi znaleźć wspólny język z uczniami w każdym wieku. Niezaprzeczalnie doskonały kontakt z dziećmi sprawia, że również maluszki osiągają rewelacyjne i szybkie efekty w nauce muzyki. I sprawia im to wiele radości!

 

dj-tomass-kwadrat
Pan Tomasz

Kurs DJ

Specjalność to nie tylko muzyka house, klubowa ale też wiele innych gatunków. Jest rezydentem w klubach bydgoskich np. Soda, Savoy, The One, Arena Kokocko, Niszczewice, Terminal Club Szubin. Poza miksowaniem zajmuje się również produkcją muzyczną. Jego pasją są również układy elektroniczne, zwłaszcza muzyczne.

 

 

krzysztof-bartosikPan Krzysztof

Gitara klasyczna i akustyczna

Mistrz gry klasycznej oraz flamenco. Świetnie radzi sobie z pracą w Szkole Muzycznej Yamaha jako nauczyciel gitary klasycznej. Jego lekcje nigdy nie są nudne, ponieważ potrafi prowadzić je w ciekawy sposób wprowadzając ciekawe i nowatorskie pomysły. Kontroluje przy tym wiedzę uczniów tak, aby nauka nie poszła w las.

 

 

Pan Włodzimierz

Perkusja, Fortepian

Doświadczony muzyk i pedagog. Gra na perkusji jest jego dorobkiem życia oraz pasją. Posiada bogate doświadczenia muzyczne, które w swoim życiu połączył z pasją podróżowania – koncertował i uczył muzyki w niezliczonej ilości krajów podczas wielu tras koncertowych. Dodatkowym atutem jest możliwość prowadzenia lekcji gry również w języku angielskim, którym posługuje się biegle.

 

mateusz-zawadzkiPan Mateusz

Perkusja

Wzorowy pedagog, wyborowy perkusista. Posiada dar nawiązywania dobrego kontaktu ze swoimi uczniami. Poza nauczaniem gra w kilku lokalnych bandach – można go posłuchać na ciekawych koncertach nie tylko w Bydgoszczy. W nauce gry na perkusji wykorzystuje ciekawy repertuar muzyki popularnej i rozrywkowej, oparty o podkłady instrumentalne. Ważną rolę przywiązuje też do prawidłowej techniki werblowej.

 

Pan Piotr

Gitara elektryczna i basowa

Absolwent Szkoły Muzycznej Yamaha w Bydgoszczy w klasie gitary klasycznej. Od lat jednak związany zawodowo z gra na gitarze basowej oraz elektrycznej. W grze wykorzystuje zarówno solówki grane z nut-pięciolinii, jak i z tabulatur oraz grę akordową. Współpracuje z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego biorąc udział w różnego rodzaju aktywnościach muzycznych, można go spotkać w zespołach o zróżnicowanej stylistyce muzycznej.

 

Nauczyciele Tańca:

joanna henkePani Joanna

Balet, Videoclip Dance

Dziesiątki medali, wykształcenie pedagogiczne i mnóstwo energii. Jej choreografie  zdobywają najwyższe nagrody, a doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i dorosłymi powoduje, że jej zajęcia to świetna zabawa.

 

 

no-faceTo miejsce czeka na Ciebie!

Poszukujemy nauczycieli muzyki oraz tańca. Jeśli chcesz stworzyć z nami zespół a muzyka i nauczanie jest Twoja pasją – zadzwoń, przyjdź, porozmawiaj. Być może spełnisz swoje marzenia co do zawodu, a my zyskamy kolejnego profesjonalnego i rzetelnego pracownika? Więcej informacji w zakładce praca.