Wioletta Zubek-Rzeplińska wokal CVT, SLSWioletta Zubek-Rzeplińska

Dyrektor ds. dydaktycznych, Akademia Malucha Wiolinek, Wokal, Emisja głosu.

W pracy nad wokalem i emisją głosu posługuje się technikami Complete Vocal Technique (CVT) oraz Speech Level Singing (SLS) oraz w razie potrzeby wykorzystuje również śpiew klasyczny. Poza zajęciami wokalnymi uczy języka migowego dla dzieci słyszących tak, aby mogły się porozumiewać z rodzicami i rówieśnikami zanim zaczną śpiewać! Jej pasją jest gra na gitarze klasycznej.

 

Adam Rzepliński

Dyrektor szkoły, Wiolonczela

Gra na wiolonczeli akustycznej oraz elektronicznej, od czasu do czasu można go zobaczyć i wysłuchać w koncertach o zróżnicowanej stylistyce. W Akademii Muzycznej poza Wydziałem Instrumentalnym (wiolonczela) ukończył Reżyserię Dźwięku. Sprawiło to, że nagrania audio, miksowanie i produkcja muzyczna stały się w jego życiu połączeniem pasji z ulubionym zawodem.

 

Gosia Pusowska 150x150Pani Małgorzata

Gitara Klasyczna, Akustyczna

Super turbo czaderska nauczycielka gitary – jak mawiają jej uczniowie. Nie przepada za prowadzeniem samochodu, ale za to z gitarą robi co chce. Najlepiej czuje się z gitarą klasyczną pod pachą oraz z akustyczną – kiedy trzeba zagrać coś ze śpiewem. Jest absolwentką Wydziału Instrumentalnego w Akademii Muzycznej. W razie potrzeby jest w stanie zagrać i nauczyć również na gitarze elektrycznej i basowej.

 

Karolina Borowa 150x150Pani Karolina

Niemowlaki w Krainie Dźwięków, Szkraby i Muzyka, Cudowny Świat Muzyki, Keyboard

Wykształcenie muzyczne, pedagogiczne oraz humanistyczne sprawia, że pani Karolina jest pedagogiem wyjątkowo nadającym się do pracy z dziećmi. Maluszki odwdzięczają się jej za sympatyczne podejście i naukę muzyki poprzez współpracę podczas zabaw muzycznych na lekcjach muzyki. Jest absolwentką wydziału Humanistyczno-pedagogicznego w UKW.

 

 

Pan Marcin

Junior Music Course, Keyboard, Fortepian, Pianino

Pianista, aranżer, dyrygent. Absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Koncertuje w klimatach R’n’B, pop, soul. Pisze muzykę i odnosi sukcesy w konkursach kompozytorskich m.in. zwyciężył razem z wokalistą Mariuszem Florczykiem konkurs Music Against Poverty (organizowany przez Komisję Europejską, 2010). Był finalistą konkursu Moja Piosenka Na EURO 2012, a jego konkursowy remix utworu Celine Dion Loved Me Back To Life znalazł się w pierwszej dziesiątce finałowych propozycji remixu owego singla. Jest zwycięzcą Ogólnopolskiego Konkursu Bitwa Producentów Muzycznych w 2014 r.

 

karina grabowskaPani Karina

Wokal, Niemowlaki w Krainie Dźwięków, Szkraby i Muzyka

Akademia Muzyczna w Bydgoszczy – Wydział wokalno-aktorski. Pasjonują ją szerokie możliwości ludzkiego głosu, dlatego z chęcią śpiewa zarówno muzykę rozrywkową jak i arie operowe. Rozwija umiejętności poprzez udział w kursach wokalnych i naukę różnych technik. Ma bzika na punkcie wielogłosowości – dlatego bardzo lubi łączyć swoich uczniów w duety, tercety, kwartety. Chętnie podejmuje wyzwania. Jest otwarta na różne style muzyczne i potrafi znaleźć wspólny język z uczniami w każdym wieku. Niezaprzeczalnie doskonały kontakt z dziećmi sprawia, że również maluszki osiągają rewelacyjne i szybkie efekty w nauce muzyki. I sprawia im to wiele radości!

 

dj-tomass-kwadrat
Pan Tomasz

Kurs DJ

Specjalność to nie tylko muzyka house, klubowa ale też wiele innych gatunków. Jest rezydentem w klubach bydgoskich np. Soda, Savoy, The One, Arena Kokocko, Niszczewice, Terminal Club Szubin. Poza miksowaniem zajmuje się również produkcją muzyczną. Jego pasją są również układy elektroniczne, zwłaszcza muzyczne.

 

 

szymon marciniak 1Pan Szymon

Perkusja

Ten nauczyciel nauką gry na perkusji spełnia swoje życiowe cele. Wychodzi to mu bardzo dobrze, bo również bardzo dobrze opanował grę na zestawie perkusyjnym w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na wydziale Edukacji Muzycznej.

 

 

krzysztof-bartosikPan Krzysztof

Gitara klasyczna i akustyczna

Mistrz gry klasycznej oraz flamenco. Świetnie radzi sobie z pracą w Szkole Muzycznej Yamaha jako nauczyciel gitary klasycznej. Jego lekcje nigdy nie są nudne, ponieważ potrafi prowadzić je w ciekawy sposób wprowadzając ciekawe i nowatorskie pomysły. Kontroluje przy tym wiedzę uczniów tak, aby nauka nie poszła w las.

 

 

Pan Włodzimierz

Perkusja

Doświadczony muzyk i pedagog. Gra na perkusji jest jego dorobkiem życia oraz pasją. Posiada bogate doświadczenia muzyczne, które w swoim życiu połączył z pasją podróżowania – koncertował i uczył muzyki w niezliczonej ilości krajów podczas wielu tras koncertowych. Dodatkowym atutem jest możliwość prowadzenia lekcji gry również w języku angielskim, którym posługuje się biegle.

 

mateusz-zawadzkiPan Mateusz

Perkusja

Wzorowy pedagog, wyborowy perkusista. Posiada dar nawiązywania dobrego kontaktu ze swoimi uczniami. Poza nauczaniem gra w kilku lokalnych bandach – można go posłuchać na ciekawych koncertach nie tylko w Bydgoszczy.

 

 

 

tomasz-czyzewskiPan Tomasz 

Gitara elektryczna i basowa

Muzyk, aranżer, a także menadżer muzyczny. Od lat jest silnie związany z branżą muzyczną, a przekazywanie wiedzy i praca z dziećmi jest dla niego wymarzonym sposobem samorealizacji. Ambicje artystyczno-pedagogiczne wywarły wpływ na jego życie poprzez min. wybór kierunku studiów (Edukacja Artystyczna). Kieruje się przede wszystkim pasją zarówno do branży muzycznej, jak i do pedagogiki. Łatwo nawiązuje dobre relacje z uczniami oraz rozumie indywidualne potrzeby rozwojowych młodych artystów. Sam uprawia wiele gatunków muzycznych w różnych projektach.

Nauczyciele Tańca:

Emilia Rona-Biały YamahaPani Emilia

Taniec TowarzyskiLatino-Ladies, Latino Dance Activ,

Dyplomowana instruktorka tańca współczesnego oraz tancerka tańca towarzyskiego, w swojej pracy wykorzystuje również wykształcenie psychologiczne oraz pedagogiczne, dodatkowo jako choreoterapeutka – terapia tańcem i ruchem. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z każdą grupa wiekową. Jej kreatywne i pełne energii zajęcia taneczne oprócz nauki kroków i choreografii z zakresu tańca towarzyskiego pozwalają na odreagowanie stresu oraz spalanie zbędnych kalorii. Głęboko wierzy w terapeutyczną moc tańca – ruch i taniec są najlepszym lekarstwem na wszelkie dolegliwości duszy i ciała!

joanna henkePani Joanna

Balet, Videoclip Dance, Dance-Fit

Dziesiątki medali, wykształcenie pedagogiczne i mnóstwo energii. Jej choreografie  zdobywają najwyższe nagrody, a doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i dorosłymi powoduje, że jej zajęcia to świetna zabawa.

 

 

no-faceTo miejsce czeka na Ciebie!

Poszukujemy nauczycieli muzyki oraz tańca. Jeśli chcesz stworzyć z nami zespół a muzyka i nauczanie jest Twoja pasją – zadzwoń, przyjdź, porozmawiaj. Być może spełnisz swoje marzenia co do zawodu, a my zyskamy kolejnego profesjonalnego i rzetelnego pracownika? Więcej informacji w zakładce praca.