Gitara klasyczna i akustyczna

mała gitarzystka - małe

Zabawa na sześciu strunach – ciekawa nauka gry na gitarze

DSC02583Oferujemy wszystkim chcącym nauczyć się grać na gitarze klasycznej lub akustycznej, muzykę od klasyki po najnowsze utwory z list przebojów. Program ten umożliwia naukę gry, w oparciu o szeroki, specjalnie dostosowany repertuar solowym i zespołowy. Integralną częścią kursu jest także kształcenie słuchu muzycznego, rozwój umiejętności improwizacji oraz nauka akompaniamentu do śpiewanych piosenek.

festiwal_087

Uczestnicy zajęć poznają repertuar, utrzymany w różnych stylach muzycznych. Przy tym oprócz pracy nad rozwijaniem techniki gry i słuchu muzycznego, pierwszoplanowe jest wspólne muzykowanie. Materiały szkolne składają się z podręcznika oraz płyt CD z podkładami muzycznymi, które wspomagają proces nauczania i motywują do ćwiczenia w domu. Program jest skierowany dla dzieci od 8 roku życia, młodzieży i dorosłych.

DSC05365

Zapraszamy wszystkich – i tych, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją muzyczną przygodę, jak i tych, którzy grają już w zespołach i chcą podnieść swoje umiejętności oraz uzupełnić wiedzę. Zajęcia są efektywne, dają wiele radości od samego początku. Podręczniki zawierają ćwiczenia oparte na współczesnych stylach takich jak rock, pop, funk, jazz i latin.

gitara yamaha

Do programu zostały specjalnie przygotowane profesjonalne nagrania repertuarowe, które zwiększają motywację do pracy. Uczestnicy zajęć mają wrażenie, jakby grali z prawdziwym zespołem już od pierwszej lekcji. To sprawia wiele radości z nauki!

Zabawa na 4 strunach? – Nowość – nauka gry na UKULELE!

Jeśli chcesz nauczyć gry na modnym obecnie instrumencie – dobrze trafiłeś! Mamy skuteczny program szybkiej nauki utworów muzycznych. Uczymy gry z nut, z tabulatur, z akordów a nawet ze słuchu. Zagraj z nami swoje ulubione utwory oraz piosenki z akompaniamentem ukulele! Ukulele z racji małych rozmiarów zabierzesz ze sobą na wycieczkę, do szkoły, czy na imprezę – zabłyśnij wśród rówieśników grając popularne i znane melodie na Ukulele razem z nami! A na początek – oczywiście umów się na bezpłatną i niezobowiązującą lekcję próbną.

Uczestnicy zajęć

Dzieci od 8-go roku życia, młodzież i dorośli. Grupy liczą ok. 3-4 osoby, dobierane są ze względu na wiek i stopień zaawansowania.

DSC05393Materiały

Podręczniki z CD (1-4). Jeden podręcznik wystarcza na około 1 rok nauki. W sali posiadamy gitary, także nie ma konieczności noszenia własnego instrumentu na zajęcia!

Czas trwania kursu

DSC05357

Umowę można podpisać na czas nieokreślony – jeśli zmienisz zdanie – możesz zakończyć naukę w dowolnym momencie. Program nauki gry na gitarze trwa ok. 5 lat, następnie kontynuacja zajęć w oparciu o program autorski Guitar-Club. Po ukończeniu każdego stopnia (ok. 1 rok) uczniowie otrzymują dyplom-certyfikat ukończenia kolejnego stopnia nauki. W trakcie roku szkolnego uczniowie prezentują swoje umiejętności na szkolnych koncertach, mają również możliwość profesjonalnego nagrania płyty CD.

Zapisz sie na Bezpłatną Lekcję Próbną i przekonaj się jak prosto i szybko osiągniesz sukces w grze!