Keyboard, Fortepian, Pianino

piano girl - małe

Oferujemy wszystkim chcącym nauczyć się grać na instrumentach klawiszowych takich jak keyboard, fortepian, pianino muzykę od klasyki po najnowsze utwory z list przebojów. Program umożliwia naukę gry, w oparciu o szeroki, specjalnie dostosowany repertuar solowym i zespołowy. Integralną częścią kursu jest także kształcenie słuchu muzycznego, rozwój umiejętności improwizacji oraz śpiewanie piosenek i solmizacji razem z grą.

Uczestnicy zajęć poznają repertuar, utrzymany w różnych stylach muzycznych. Przy tym oprócz pracy nad rozwijaniem techniki gry i słuchu muzycznego, pierwszoplanowe jest wspólne muzykowanie. Materiały szkolne składają się z podręcznika oraz płyt CD z podkładami muzycznymi, które wspomagają proces nauczania i motywują do ćwiczenia w domu. Program jest skierowany dla dzieci od 8 roku życia, młodzieży i dorosłych.

festiwal_177

Zapraszamy wszystkich – i tych, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją muzyczną przygodę, jak i tych, którzy grają już w zespołach i chcą podnieść swoje umiejętności oraz uzupełnić wiedzę. Zajęcia są efektywne, dają wiele radości od samego początku. Podręczniki zawierają ćwiczenia oparte na współczesnych stylach takich jak rock, pop, funk, jazz i latin.

buzia pianoDo programu zostały specjalnie przygotowane profesjonalne nagrania repertuarowe, które zwiększają motywację do pracy. Uczestnicy zajęć mają wrażenie, jakby grali z prawdziwym zespołem już od pierwszej lekcji. To sprawia wiele radości z nauki!

Uczestnicy zajęć

  • Dzieci w wieku 6-8 lat w programie FKK (Fun Key Kids)
  • dzieci od 8-go roku życia w programie Fun Key,
  • młodzież i dorośli w programie FK (Fun Key).

Grupy liczą średnio 2-6 osób, dobierane są ze względu na wiek i stopień zaawansowania.

Materiały

Podręczniki z CD (1-6). Jeden podręcznik wystarcza na około 1 rok nauki. W sali posiadamy nowoczesne keyboardy, także nie ma konieczności noszenia własnego instrumentu na zajęcia!keyb

Czas trwania kursu, umowa

Program Yamaha – 6 lat, następnie kontynuacja zajęć w oparciu o program autorski Piano-Club. Po ukończeniu każdego stopnia (ok. 1 rok) uczniowie otrzymują dyplom-certyfikat ukończenia kolejnego stopnia nauki. Umowa jest na czas nieokreślony (można ją wypowiedzieć w dowolnym momencie z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia). W trakcie roku szkolnego uczniowie prezentują swoje umiejętności na szkolnych koncertach, mają również możliwość profesjonalnego nagrania płyty CD.