Nauka gry na skrzypcach lub wiolonczeli – od podstaw!

Autorski program nauki w oparciu o wypracowany repertuar podręczników Yamaha – gry na skrzypcach oraz wiolonczeli w wersji akustycznej (klasycznej) lub elektrycznej. Dla dzieci od 8 roku życia, młodzieży i dorosłych. Nie znasz się zupełnie na muzyce, nigdy nie grałeś na żadnym instrumencie? – nie ma problemu, nauczymy Cię od podstaw!

Zapraszamy wszystkich – i tych, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją muzyczną przygodę, jak i tych, którzy grają już w zespołach/bandach a może nawet w orkiestrach i chcą podnieść swoje umiejętności oraz uzupełnić wiedzę. Efektywne zajęcia dają wiele radości od samego początku. Podręczniki zawierają ćwiczenia oparte na współczesnych stylach. Uczniowie chcący poznać tajniki gry klasycznej także nie będą się nudzić. Umożliwi to indywidualnie dopasowany program nauczania.

wiolonczela elektryczna i akustyczna wiolonczelista - Adam Rzepliński

Uczestnicy biorą udział w atrakcyjnych koncertach uczniów – kilka razy w ciągu roku szkolnego. Raz w roku uczniowie mają możliwość nagrania płyty solowej lub zespołowej wraz z innymi uczniami. Uczestnicy zajęć mają możliwość gry w instrumentalno-wokalnym zespole muzyki rozrywkowej z innymi uczniami. Zajęcia prowadzi Adam Rzepliński www.rzeplinscy.pl/e-cello

Materiały

Podręczniki, indywidualnie dopasowane ćwiczenia.

Uczestnicy zajęć

Dzieci od 8. roku życia, młodzież, studenci i dorośli.

Jak się zapisać

Zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną! – Zadzwoń tel. 505 02 11 99 lub skorzystaj z formularza zapisów on-line.

 1044570_622273684491236_1550976872_n - małe