Wynajem Fortepianu, pianina

wynajem fortepianu tel. 505021199 - kunicka - mały500 DSC04949 - małe

wynajem fortepianu rzepliński tel. 505021199 Grand Piano mini
fortepian

Jeśli nie posiadasz fortepianu a chcesz aby Twoje wydarzenie / koncert / event – uświetnił ten niezwykły instrument – wynajmij go! Posiadamy i wynajmujemy fortepian cyfrowy Yamaha – najwyższa jakość bez kompromisów. Taki jak w popularnym programie Jaka to melodia w TVP1 (czarny). Możesz go zobaczyć i wypróbować – w Szkole Muzycznej Yamaha w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 47A. Koszt wynajmu = 999 zł za koncert + gratis transport w dowolne miejsce w Polsce na koncert!. Rezerwacja terminów wynajmu – tel. 505 02 11 99.

Yamaha-YDP140-Arius - mały
pianino

Instrument posiada wbudowany system nagłośnieniowy, jednak w przypadku większych imprez – oferujemy wynajem profesjonalnego nagłośnienia (systemy głośników do 2×2 kW, mikrofony bezprzewodowe itd.) – w atrakcyjnych cenach od 300 zł za zestaw wraz z obsługą akustyka podczas wydarzenia.

Jeśli zależy Ci na obniżeniu kosztów – skorzystaj z wynajmu eleganckiego pianina cyfrowego – Yamaha. Na koncert wypożyczysz je za tylko 500-800 zł w zależności od miejsca dostawy w Polsce.

DSC08019 - małe wynajem fortepianu rzepliński tel. 505 02 11 99 - hotel Bryza - małe

Zalety naszych instrumentów*:

  • wygląd, brzmienie, walory artystyczne i obsługa – jak w tradycyjnym fortepianie,
  • system młoteczków Grand Piano – doceni każdy profesjonalny pianista,
  • nie ponosisz dodatkowych kosztów na stroiciela, instrument jest zawsze idealnie nastrojony,
  • łatwość przenoszenia – potrzebujemy dwóch silniejszych mężczyzn do przeniesienia, można wnosić po schodach, fortepian waży ok. 100 kg.

Przykładowe realizacje wynajmu naszego fortepianu (współpraca m.in. Grzegorz Turnau, Stanisław Soyka, Anna Maria Jopek, Krzysztof Antkowiak, Michał Wiśniewski, Maciej Sztur, Hanna Śleszyńska, Hanna Banaszak, Stanisław Uniatowski, Tomasz Betka, Wawrzyniec Prasek, Opera Narodowa w Warszawie, Łazienki Warszawskie, salony samochodowe Mercedes i inni):

Wszystkie zdjęcia na tej stronie przedstawiają nasz instrument, który stanowi ofertę wynajmu!