Latino Dance Active

426875_298343600232283_118452551554723_803308_325533677_n - małeLatino Dance Active to tańce latyno-amerykańskie z odrobiną fitnessu (delikatna alternatywa dla ćwiczeń na siłowni). Zapraszamy nie tylko Panie. Program przeznaczony jest dla młodzieży, studentów i dorosłych pań i panów. Taniec poprawia kondycję, samopoczucie i jest zdrową formą aktywnego wypoczynku!

W skład kursu Latino Dance Active wchodzą
tańce latynoskie w wersji bez partnera:

  • salsa,
  • samba,
  • cha-cha,
  • rumba,
  • jive

Kroki i figury są dopasowane do tańczenia solo, jednak niemal identyczne jak te w tańcu towarzyskim, także po takim kursie taniec z partnerem nie powinien stanowić problemu. Jednak zasadnicza różnica w porównaniu do tańca towarzyskiego polega na tym, że w Latino Dance Active tańczymy w grupie, ale bez partnerów.

Grupa o poziomie średnio-zaawansowanym. W tej grupie realizowane są układy choreograficzne oraz technika kroków w tańcach latynoamerykańskich (tj. chacha, samba, rumba, jive, paso doble, bachata, salsa i inne). W przypadku chęci dołączenia do grupy – wymaga jest znajomość podstawowych kroków. Można je wcześniej poznać na innym naszym kursie – Latino-Ladies / Zumba.

DSC05980Dwa spotkania w tygodniu:

Oferujemy dwa spotkania w tygodniu, co czyni nasz kurs bardzo atrakcyjnym, również finansowo. Pierwsze spotkanie to lekcja, na której poznawane są nowe kroki, figury, układy. Nauczyciel objaśnia je i demonstruje. Pora na przećwiczenie nowo nabytej wiedzy jest na drugim spotkaniu w tygodniu, które stanowi praktyka. Jest ona formą „odrobienia pracy domowej” i przećwiczenia nowego materiału – pod okiem instruktora. Na tym spotkaniu instruktor nie wprowadza nowych informacji, jednak uczestniczy w zajęciach udzielając porad indywidualnych i korygując ćwiczących. Drugie spotkanie  możne stanowić również czas relaksu – zapraszamy do tanecznej zabawy, możecie poczuć się swobodnie i bawić się jak na dyskotece w ulubionych rytmach tanecznych!

latino-ladies bydgoszcz yamahaPierwsza lekcja jest bezpłatna i niezobowiązująca!

Strój:

  • obuwie zamienne,
  • strój wygodny – tak by mogli Państwo swobodnie tańczyć. O szczegółach poinformuje instruktor na pierwszych zajęciach.

Terminy:

Nowe osoby zapraszamy do grupy w momencie rozpoczęcia nowej choreografii. Przed przybyciem pierwszy raz – potwierdź termin – tel. 505 02 11 99.

  DSC05987