Jazz-Balet / Videoclip-Dance (7-15 lat)

Co na zajęciach?

Mieszanka takich stylów jak Taniec nowoczesny, Jazz, Street, Pop, Hip-hop czy Dancehall. Idealna propozycja dla dzieci i młodzieży rozpoczynającej przygodę z tańcem! Choreografie tworzone są do najnowszych hitów radiowych, co gwarantuje dobra zabawę! Uczestnictwo w zajęciach wspomaga rozwój miedzy innymi odczucia rytmu, koordynacji, a co najważniejsze pewności siebie. Niech Twoje dziecko poczuje się jak gwiazda! Gwarantujemy naukę na najwyższym poziomie poprzez zabawę w miłej, sympatycznej atmosferze!

dance-3 dance-2 little-steps-3

Strój:

  • strój sportowy, wygodny, nie krępujący ruchów,
  • wygodne obuwie sportowe,

O szczegółach poinformuje instruktorka na pierwszych zajęciach.

artleo.com-14895 - małe street_dance_extreme małe

Wyzwól swoje emocje przy ulubionej muzyce w ciekawej i towarzyskiej atmosferze! Oferujemy zajęcia tańca nowoczesnego Videoclip-Dance & Jazz dla dzieci i młodzieży 7-15 lat w dostosowanych grupach wiekowych. Zajęcia 60 lub 75 minut raz w tygodniu w najlepszej cenie w Bydgoszczy.

Lokalizacja: Bydgoszcz, ul. Gdańska 47A (między Rywalem a Alior Bankiem).

Pokazy taneczne

Nasi uczniowie kilka razy w roku biorą udział w pokazach tanecznych na scenie Szkoły Muzycznej Yamaha oraz organizowanych na zewnątrz. Jest to wyśmienita okazja aby zaprosić Państwa rodzinę, znajomych i z dumą obejrzeć jak nasi podopieczni zdobywają kolejne nowe umiejętności w tańcu dobrze się przy tym bawiąc!

Jak rozpocząć?

Zapisz się na bezpłatną i niezobowiązującą lekcję próbną! – zapisy online lub przez tel. 505 02 11 99.

78107_dziewczyna_skate_taniec małejulian5_inset6-700x420