Skrzypce i wiolonczela Bydgoszcz

Nauka gry na skrzypcach


i wiolonczeli w Bydgoszczy

Zapraszamy

Zapraszamy wszystkich – i tych, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją muzyczną przygodę, jak i tych, którzy grają już w zespołach/bandach a może nawet w orkiestrach i chcą podnieść swoje umiejętności oraz uzupełnić wiedzę. Efektywne zajęcia dają wiele radości od samego początku. Podręczniki zawierają ćwiczenia oparte na współczesnych stylach. Uczniowie chcący poznać tajniki gry klasycznej także nie będą się nudzić. Umożliwi to indywidualnie dopasowany program nauczania.

Organizujemy

Uczestnicy biorą udział w atrakcyjnych koncertach uczniów – kilka razy w ciągu roku szkolnego. Raz w roku uczniowie mają możliwość nagrania płyty solowej lub zespołowej wraz z innymi uczniami. Uczestnicy zajęć mają możliwość gry w instrumentalno-wokalnym zespole muzyki rozrywkowej z innymi uczniami. Zajęcia prowadzi Adam Rzepliński www.rzeplinscy.pl/e-cello

Adam Rzepliński – nauczyciel gry na skrzypcach i wiolonczeli (akustycznej i elektrycznej)

Materiały

Podręczniki nauki gry na skrzypcach Yamaha – każda z trzech części wystarczy na około rok nauki.

Utwory dodatkowe wybrane przez ucznia i nauczyciela.

Uczestnicy zajęć:

Na zajęcia nauki gry na skrzypcach i wiolonczeli zapraszamy dzieci od 10 roku życia, młodzież oraz dorosłych. Na realizację swoich pasji nigdy nie jest za późno!

Nauka gry na wiolonczeli


elektrycznej lub akustycznej!

Nauka gry na skrzypcach lub wiolonczeli – od podstaw!

Autorski program nauki w oparciu o wypracowany repertuar podręczników Yamaha – gry na skrzypcach oraz wiolonczeli w wersji akustycznej (klasycznej) lub elektrycznej. Dla dzieci od 8 roku życia, młodzieży i dorosłych. Nie znasz się zupełnie na muzyce, nigdy nie grałeś na żadnym instrumencie? – nie ma problemu, nauczymy Cię od podstaw!

Nie masz jeszcze instrumentu?

Jeśli nie masz skrzypiec lub wiolonczeli – nie przejmuj się. Możesz ćwiczyć na naszych instrumentach wynajmując salę do ćwiczeń już od 2,5 zł/h. Możesz też wypożyczyć instrument i grać na nim w domu (od ok. 60 zł/mc, kaucja zwrotna 1000 zł). Pomagamy też wybrać i zakupić nowy instrument w specjalnych niskich cenach.

Pomożemy też wyregulować skrzypce, założyć struny, nastroić itp.

Jak się zapisać?

Zapraszamy na początek na bezpłatną lekcję próbną! Zadzwoń lub napisz SMS – tel. 505 02 11 99 lub zapisz się na listę oczekujących: formularz zapisów online.