Pierwszy Taniec Nowożeńców

pierwszy taniec bydgoszczNa weselu pierwszy taniec Pary Młodej ma znaczenie symboliczne, jest też znakiem dla gości do rozpoczęcia zabawy. To tradycyjny i niezbędny element każdego wesela. To także jedyny taniec, kiedy Państwo Młodzi obserwowani są od początku do ostatniej sekundy piosenki. Dlatego też tak ważne jest, aby się do niego dobrze przygotować. Nie musicie tańczyć jak mistrzowskie pary z konkursów tanecznych, ale ważne jest też, aby w trakcie pierwszego tańca się nie skompromitować. Dobrze jest więc zaplanować choreografię z profesjonalnym instruktorem, poćwiczyć i zawczasu przemyśleć wszystkie elementy, które decydują o tym, czy finalnie będzie on tańcem udanym. W ten najważniejszy w życiu dzień, w tej jednej chwili oczy wszystkich gości będą skierowane właśnie na Państwa!

pierwszy taniec bydgoszcz

Nie jest żadnym novum, że w tańcu najbardziej liczy się odpowiednio dobrana muzyka. Tak też w przypadku pierwszego tańca weselnego zwróćcie uwagę na to, aby wybrany przez Was utwór był bardzo rytmiczny. Nieskomplikowany rytm mają wszelkie walce, dzięki czemu podstawowe kroki tych tańców są dość proste do opanowania. pierwszy taniec bydgoszczNic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wybranym utworem był inny taniec. Jeśli nie są Państwo jeszcze zdecydowani na konkretny utwór wahają się lub rozważają Państwo kilka opcji – instruktor pomoże Państwu dobrać muzykę tak, aby współgrała z całą uroczystością oraz strojem Państwa Młodych. Wszystko po to, aby Pierwszy Taniec był efektowny i przyjemny, a nie stanowił źródła niepotrzebnego stresu.

Zapraszamy Państwa do udziału w indywidualnych zajęciach dla Par – Pierwszy Taniec dla Nowożeńców. Lekcje trwają 60 minut, odbywają się w sali tanecznej w Szkole Muzycznej Yamaha Bydgoszcz, ul. Gdańska 47A (między Rywalem a Alior Bankiem).

pierwszy taniec bydgoszcz

Kurs „Pierwszy taniec dla nowożeńców” – cennik:

  • 199 zł – lekcja indywidualna 60 minut dla pary.
  • 799 zł – pakiet 5 lekcji indywidualnych 60 min dla pary.
  • 1499 zł – Pakiet 10 lekcji indywidualnych po 60 min dla pary (najczęściej wybierany).

Na początek zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia odpowiedniej liczby potrzebnych zajęć i innych szczegółów nauki.

Ustal termin dzwoniąc pod nr 505 02 11 99 lub przez formularz kontaktowy.