Perkusja (od 8 lat, młodzież i dorośli)

Nauka gry na perkusji w Bydgoszczy

Nauka gry na perkusji

Zapraszamy wszystkich – i tych, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją muzyczną przygodę od zera, jak i tych, którzy grają już w zespołach/bandach i chcą podnieść swoje umiejętności oraz uzupełnić wiedzę. Nasze zajęcia są efektywne i dają wiele radości od samego początku! Podręczniki zawierają ćwiczenia oparte na współczesnych stylach takich jak rock, pop, funk, jazz i latin, pop, electro, house, techno, metal, hip-hop, itp.

Kurs nauki gry na perkusji prowadzony jest jako zajęcia indywidualne lub grupowe (2-4 osoby, każdy siedzi przy osobnej perkusji). Uczestnicy zajęć poznają repertuar, utrzymany w różnych stylach muzycznych. Przy tym oprócz pracy nad rozwijaniem techniki gry i słuchu muzycznego, pierwszoplanowe jest wspólne muzykowanie. Materiały szkolne składają się z podręcznika, utworów dowolnych oraz podkładów audio z playbackami, które wspomagają proces nauczania i motywują do ćwiczenia w domu. Poszczególne programy są skierowane dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Pozbądź się tremy podczas organizowanych przez nas koncertów!

Uczestnicy zajęć

Dzieci od 8. roku życia, młodzież i dorośli. Grupy dobierane są ze względu na wiek i stopień zaawansowania. Istnieje również oczywiście możliwość nauki w trybie indywidualnym. Uczniowie – perkusiści mogą tworzyć zespoły muzyczne z uczniami klasy gitary elektrycznej, wokalu, keyboardu itd.

Materiały

  • Podręczniki z podkładami cz. 1-3 od podstaw do poziomu profesjonalnego
  • utwory zaproponowane przez uczniów
  • autorskie zaaranżowane podkłady drumless – playbacki z nagranym zespołem bez ścieżki perkusyjnej

Do programu nauki gry na perkusji zostały specjalnie przygotowane profesjonalne nagrania repertuarowe, które zwiększają motywację do pracy. Uczestnicy zajęć mają wrażenie, jakby grali z prawdziwym zespołem już od pierwszej lekcji. To sprawia wiele radości z nauki!

Realizuj swoją pasję!

Czas trwania kursu

3-5 lat. Po ukończeniu programu Yamaha istnieje możliwość kontynuacji zajęć w oparciu o program autorski Drums-Club. Po ukończeniu każdego stopnia/podręcznika (zazwyczaj 1 rok) uczniowie otrzymują dyplom-certyfikat ukończenia kolejnego stopnia nauki. W trakcie roku szkolnego uczniowie prezentują swoje umiejętności na szkolnych koncertach, mają również możliwość nagrania studyjnego mp3 do youtube, płyty CD lub teledysku, solo lub z zespołem instrumentalno-wokalnym z DJ-em lub w zespole perkusyjnym.

Jak rozpocząć?

Na początek zapraszamy na niezobowiązującą
bezpłatną lekcję próbną. Zapisy za pomocą formularza online lub tel./sms 505 02 11 99.

Wypożycz perkusję

Aby efekty nauki były szybsze – na czas nauki wypożycz od nas wysokiej klasy elektroniczną
perkusję w cenie 50 zł/mc, kaucja zwrotna 1500 zł.

Sala prób

Mieszkasz w bloku i sąsiedzi nie pozwalają Ci głośno ćwiczyć? Nie ma problemu – w naszej szkole możesz skorzystać z ćwiczeniówek – wynająć salę do samodzielnego ćwiczenia oferta: ĆWICZENIÓWKI.

Bezpłatna Lekcja Próbna
FORMULARZ online
tel. / sms 505 02 11 99