Taniec Towarzyski – Bydgoszcz

Co tańczymy

Realizujemy Światowy Program Taneczny – wszystkie tańce, które mogą być przydatne w życiu codziennym. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty na każdych zajęciach instruktor uczy kursantów lub utrwala figury i kroki w kilku tańcach:

Standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep. Latynoamerykańskie: samba, cha-cha, rumba, jive, Użytkowe: salsa, disco-fox (spotykane często na dyskotekach) i inne – według potrzeb.

Nie szkodzi jeśli nie masz partnera

Kursy tańca towarzyskiego najbardziej z wszystkich przydają się w praktyce. Można zgłaszać chęć uczestnictwa w zajęciach tańca towarzyskiego nawet gdy nie posiada się partnera. Można go dobrać w miarę możliwości podczas kursu, ponieważ wiele osób zapisuje się bez pary. Praktykujemy również kilkukrotną wymiany partnerów w trakcie zajęć tak, aby w przypadku nierównej ilości Pań i Panów – każdy miał okazję zatańczyć z partnerem na każdych zajęciach. Zdarza się również, że partnerstwo przeradza się w przyjaźń, a ta w miłość – co jest dodatkowym atutem dla kursantów poszukujących swojej drugiej połówki.

Jeśli myślicie…

Jeśli myślicie, że taniec towarzyski przydaje się tylko na salonach, bardzo się mylicie. Nie ma nic piękniejszego jak uwodzenie kobiety w zmysłowym tangu, czy wyznanie miłości w romantycznym walcu czy rumbie. Jeśli szukacie nowych form odnalezienia siebie i emocji zaklętych w tańcu zapraszamy na nasze zajęcia tańca towarzyskiego.

Zrealizuj swoją taneczną pasję!

Dwa spotkania w tygodniu

Oferujemy dwa spotkania w tygodniu, co czyni nasz kurs bardzo atrakcyjnym, również finansowo. Pierwsze spotkanie to lekcja, na której poznawane są nowe kroki, figury, układy. Nauczyciel objaśnia je i demonstruje. Pora na przećwiczenie nowo nabytej wiedzy jest na drugim spotkaniu w tygodniu, które stanowi praktyka. Jest ona formą „odrobienia pracy domowej” i przećwiczenia nowego materiału pod okiem instruktora. Na tym spotkaniu instruktor nie wprowadza nowych informacji, jednak uczestniczy w zajęciach udzielając porad indywidualnych i korygując ćwiczących. Drugie spotkanie możne stanowić również czas relaksu – zapraszając partnera do tanecznej zabawy możecie poczuć się swobodnie i bawić się jak na dyskotece w ulubionych rytmach tanecznych, niektórzy traktują je jako rodzaj tanecznej randki z partnerem!

Koszt

Pierwsze spotkanie – to bezpłatna i niezobowiązująca lekcja próbna. Koszt kolejnych jest niewielki jak na Bydgoszcz, a partner może liczyć na dodatkowy rabat! Szczegóły w cenniku.

Uczestnicy zajęć

Nasze zajęcia skierowane są dla młodzieży w wieku szkolnym oraz studentów i osób dorosłych.

Poznaj ciekawych ludzi z tanecznymi zainteresowaniami!

Strój

  • obuwie zamienne,
  • dowolny strój wygodny i swobodny,
  • osoby poszukujące partnera / partnerki – przychodzą w stroju eleganckim.

O szczegółach poinformuje instruktor na pierwszych zajęciach.

Nasze zajęcia

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy tańca. Lekcje prowadzimy w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 47A. Odbywają się w dwóch przestronnych salach. Mniejsza 44 m2 pozwala na prowadzenie zajęć dla 5 par. W większej 160 m2 – odbywają się lekcje do 12-15 par. Obie sale posiadają dobre nagłośnienie, lustra, odpowiednią do tańca podłogę. Można je również wynająć na samodzielną praktykę.

Jak rozpocząć

Pary oraz osoby bez partnera – zapraszamy na Bezpłatną Lekcję Próbną. Zapisz się na listę oczekujących online przez formularz online lub tel. / SMS 505 02 11 99.

Skontaktujemy się tak szybko jak to będzie możliwe.

Bezpłatna lekcja próbna
formularz online
tel. / SMS 505 02 11 99