Keyboard, Fortepian, Pianino

Dla kogo?

Program przeznaczony jest dla wszystkich chcących nauczyć się grać na instrumentach klawiszowych takich jak keyboard, fortepian, pianino muzyki od klasyki po najnowsze utwory z list przebojów. Umożliwia naukę gry, w oparciu o szeroki, specjalnie dostosowany repertuar solowy i zespołowy. Integralną częścią kursu jest także kształcenie słuchu muzycznego, rozwój umiejętności improwizacji oraz śpiewanie piosenek oraz solmizacji razem z grą.

Repertuar

Uczestnicy zajęć poznają repertuar, utrzymany w różnych stylach muzycznych. Przy tym oprócz pracy nad rozwijaniem techniki gry i słuchu muzycznego, pierwszoplanowe jest wspólne muzykowanie. Materiały szkolne składają się z podręcznika oraz płyt CD z podkładami muzycznymi, które wspomagają proces nauczania i motywują do ćwiczenia w domu. Program jest skierowany dla dzieci od 8 roku życia, młodzieży i dorosłych.

Naucz się grać na keyboardzie, fortepianie lub pianinie!

Zapraszamy

Zapraszamy wszystkich – i tych, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją muzyczną przygodę, jak i tych, którzy grają już w zespołach i chcą podnieść swoje umiejętności oraz uzupełnić wiedzę. Zajęcia są efektywne, dają wiele radości od samego początku. Podręczniki zawierają ćwiczenia oparte na współczesnych stylach muzycznych takich jak rock, pop, funk, jazz i latino itp.

Podkłady

Do programu zostały specjalnie przygotowane profesjonalne nagrania repertuarowe, które zwiększają motywację do pracy. Uczestnicy zajęć mają wrażenie, jakby grali z prawdziwym zespołem już od pierwszej lekcji. To sprawia wiele radości z nauki!

Bezpłatna Lekcja Próbna
zadzwoń i umów się 505 02 11 99
lub zapisz się na listę oczekujących

Uczestnicy

  • Dzieci w wieku 4-5 lat w programie Junior Music Course
  • Dzieci w wieku 6-8 lat w programie FKK (Fun Key Kids)
  • dzieci od 8-go roku życia w programie Fun Key,
  • młodzież i dorośli w programie FK (Fun Key).

Grupy liczą średnio 2-6 osób, dobierane są ze względu na wiek i stopień zaawansowania.

Materiały

Podręczniki z CD (1-6). Jeden podręcznik wystarcza na około 1 rok nauki. W sali posiadamy nowoczesne keyboardy, także nie ma konieczności noszenia własnego instrumentu na zajęcia!

Czas kursu

Program Yamaha – 6 lat, następnie kontynuacja zajęć w oparciu o program autorski Piano-Club. Po ukończeniu każdego stopnia (ok. 1 rok) uczniowie otrzymują dyplom-certyfikat ukończenia kolejnego stopnia nauki. Umowa jest na czas nieokreślony (można ją wypowiedzieć w dowolnym momencie z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia). W trakcie roku szkolnego uczniowie prezentują swoje umiejętności na szkolnych koncertach, mają również możliwość profesjonalnego nagrania płyty CD.

Jak rozpocząć?

Najpierw zapisz się na bezpłatną lekcję próbną! Wybierz oddział (Bydgoszcz, Inowrocław, Świecie czy Fordon?) i zarejestruj się pod nr tel./sms 505 02 11 99 lub zapisz się na listę oczekujących online.

Skontaktujemy się tak szybko, jak to będzie możliwe.

Jeśli dziecko jest młodsze – sprawdz Junior Music Course (dla 4-5-latków) oraz Szkraby i Muzyka dla (2-3-latków)!