Balet dla dzieci 3-15 lat

w Bydgoszczy

Zapraszamy do zapisania Państwa dzieci na zajęcia z baletu w Bydgoszczy przy ul. Gdańska 47A (budynek od tyłu Rywala).

Dla kogo?

Oferujemy zajęcia baletu dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat – podzielone na kilka grup i przedziałów wiekowych. Dla dzieci najmłodszych Baby-Balet 3-6 lat oraz Jazz-Balet i taniec nowoczesny i Videoclip-Dance dla dzieci 7-15 lat oraz młodzieży. Zajęcia trwają 45 minut dla młodszych oraz 60 minut dla starszych. Odbywają się raz w tygodniu.

Terminy zajęć BYDGOSZCZ 2022/23
– środy –
godz. 16:30 – 3-4-latki
godz. 17:20 – 5-7-latki
godz. 18:10 – 8-15-latki

Strój

Na bezpłatną lekcję próbną zabierz po prostu wygodne obuwie zamienne na miękkiej podeszwie. Na kolejne zajęcia przydadzą się baletki, które w profesjonalnej wersji wzmocnionej skórą można kupić również w naszym sklepiku. Strój wygodny – na początek taki, aby maluszki mogły swobodnie tańczyć.

W dalszym etapie potrzebna będzie sukienka baletnicy – tutu, dostępna również w naszym sklepiku w wersji eleganckiej. O szczegółach poinformuje instruktor na pierwszych zajęciach.

Co na zajęciach?

Balet to baza do wszystkich stylów tańca. Rozwija koordynację, muzykalność, pozwala dzieciom otworzyć się na innych oraz wyzwolić nadmiar energii. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, podczas której mali tancerze niepostrzeżenie uczą się podstawowych pozycji i ruchów. A wszystko to w miłej i sympatycznej atmosferze – bo instruktorka tańca ma znakomity kontakt z dziećmi! Na naszym kursie dzieci uczą się profesjonalnej choreografii, są zarażone pasją do tańca i muzyki!

Pokaz baletnic w naszej sali 2015 r.
Pokaz baletnic w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy 2016 r.
Pokaz baletnic Kinoteatr Adria 2018 r.
Pokaz Baletnic w Kinoteatrze Adria w Bydgoszczy 2018 drugi semestr.

Pokazy taneczne

Nasi uczniowie kilka razy w roku biorą udział w pokazach tanecznych na scenie Szkoły Muzycznej Yamaha oraz organizowanych na zewnątrz. Jest to wyśmienita okazja aby zaprosić Państwa rodzinę, znajomych i z dumą obejrzeć jak Nasi podopieczni zdobywają nowe umiejętności w tańcu! Na filmach obok mogą Państwo zobaczyć takie spektakle w reżyserii naszych nauczycieli tańca i wokalu.

Jak rozpocząć

Już dziś zapisz się na bezpłatną i niezobowiązującą lekcję próbną! Zapisz się na listę oczekujących online lub przez tel./sms 505 02 11 99.

Zajęcia odbywają się w Bydgoszczy w środy (grupy wiekowe w godzinach od godz. 16:30.

Pani Asia prowadzi zajęcia w naszej sali.