Gitara Bydgoszcz, Inowrocław, Świecie

Nauka gry na gitarze

Oferujemy wszystkim chcącym nauczyć się grać na gitarze klasycznej lub akustycznej, muzykę od klasyki po najnowsze utwory z list przebojów! Program umożliwia naukę gry, w oparciu o szeroki, specjalnie dostosowany repertuar solowym i zespołowy. Integralną częścią kursu jest także kształcenie słuchu muzycznego, rozwój umiejętności improwizacji oraz nauka akompaniamentu do śpiewanych piosenek.

Uczestnicy

Uczestnicy zajęć poznają repertuar, utrzymany w różnych stylach muzycznych. Oprócz pracy nad rozwijaniem techniki gry i słuchu muzycznego, pierwszoplanowe jest wspólne muzykowanie. Materiały szkolne składają się z podręcznika oraz podkładów audio, które wspomagają proces nauczania i motywują do ćwiczenia w domu. Program jest skierowany dla dzieci od 8 roku życia, młodzieży i dorosłych.

Zrealizuj swoją muzyczną pasję!

ZAPISY trwają przez cały rok szkolny

a nawet w wakacje!

Dla kogo

Zapraszamy wszystkich – i tych, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją muzyczną przygodę, jak i tych, którzy grają już w zespołach i chcą podnieść swoje umiejętności oraz uzupełnić wiedzę. Zajęcia są efektywne, dają wiele radości od samego początku. Podręczniki zawierają ćwiczenia oparte na współczesnych stylach takich jak rock, pop, funk, jazz i latin i wiele innych.

Nagrane podkłady

Do programu zostały specjalnie przygotowane profesjonalne nagrania repertuarowe, które zwiększają motywację do pracy. Uczestnicy zajęć mają wrażenie, jakby grali z prawdziwym zespołem już od pierwszej lekcji. To sprawia wiele radości z nauki!

Spróbuj bezpłatnej lekcji próbnej!

Nauka na ukulele?

Tak! Jeśli chcesz nauczyć gry na modnym instrumencie – dobrze trafiłeś! Mamy skuteczny program szybkiej nauki utworów muzycznych. Uczymy gry z nut, z tabulatur, z akordów a nawet ze słuchu. Zagraj z nami swoje ulubione utwory oraz piosenki z akompaniamentem ukulele! Ukulele z racji małych rozmiarów zabierzesz ze sobą na wycieczkę, do szkoły, czy na imprezę – zabłyśnij wśród rówieśników grając popularne i znane melodie na Ukulele razem z nami! A na początek – oczywiście umów się do nas na bezpłatną i niezobowiązującą lekcję próbną. Specjalnie dla Was wydaliśmy podręcznik gry na ukulele – sprawdź!

Uczestnicy zajęć

Dzieci od 8-go roku życia, młodzież i dorośli. Grupy liczą ok. 3-4 osoby, dobierane są ze względu na wiek i stopień zaawansowania.

Materiały

Podręczniki z podkładami audio części od 1 do 4. Jeden podręcznik wystarcza na około 1 rok nauki. W sali posiadamy gitary, także nie ma konieczności noszenia własnego instrumentu na zajęcia!

Do zobaczenia na kursie 🙂

Czas kursu

Umowę można podpisać na czas nieokreślony – jeśli zmienisz zdanie – możesz zakończyć naukę w dowolnym momencie. Program nauki gry na gitarze trwa ok. 5 lat, potem następuje kontynuacja zajęć w oparciu o program autorski Guitar-Club. Po ukończeniu każdego stopnia (ok. 1 rok) uczniowie otrzymują dyplom-certyfikat ukończenia kolejnego stopnia nauki. W trakcie roku szkolnego uczniowie prezentują swoje umiejętności na szkolnych koncertach, mają również możliwość profesjonalnego nagrania płyty w studio.

Jak rozpocząć

Zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną – zapisz się na listę oczekujących za pomocą FORMULARZA ONLINE lub tel. / sms 505 02 11 99. Do zobaczenia na zajęciach!

Nie musisz mieć gitary – na każdej lekcji możesz korzystać z instrumentów, które znajdują się w sali. Własną gitarę warto kupić lub wypożyczyć od nas w przeciągu 2-3 tygodni od rozpoczęcia kursu aby odrabiać pracę domową i ćwiczyć.