E-SPORT Virtual Reality w Bydgoszczy


E-Sport VR to zajęcia
muzyczno-sportowo-rozwojowe
w wirtualnej rzeczywistyści!

Ćwicz kondycję, refleks, umysł i spostrzegawczość!

Zajęcia w ogromnej sali 160m2. W takiej przestrzeni możesz wirtualnie chodzić – grać np. w boks, tenisa czy Beat Saber’a – nie obijając się o ściany czy meble!

Voucher na przygodę VR

Wspaniały pomysł na prezent dla miłośnika silnych wrażeń, osoby, która lubi wysiłek fizyczny oraz poszukuje nowych wrażeń mocno wykraczających poza świat rzeczywisty!

Sprawdź wszystkie nasze vouchery i wybierz odpowiedni na prezent dla bliskiej osoby lub dla siebie. Wydrukuj Voucher samodzielnie (jest ważny po potwierdzeniu opłaty) lub zapraszamy do odbioru w biurze.

Organizujemy zawody VR

Na zajęciach z e-sportu przygotujemy Cię do rozgrywki. Dla naszych uczniów – organizujemy zawody e-sportowe! Spróbuj sił na scenie, śledź postępy i wyniki na telebimie! Publiczność zagrzeje Cię do maksymalnego skupienia i wysiłku! Za najlepsze wyniki przewidziane są ciekawe nagrody.

Cennik e-sport

  • bezpłatna lekcja próbną – gratis
  • 30 zł – przygoda VR – 30 minut
  • 50 zł – przygoda VR – 60 minut
  • 150 zł – karnet 4 x 60 min/mc
  • 199 zł – karnet 8×60 min/mc

Jak rozpocząć?

Na początek zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną – bez zobowiązań możesz spróbować przygody aby sprawdzić, czy zachęcisz się do dalszych zajęć.

Zapisy: tel./SMS 505 02 11 99 lub przez messenger.

Gry dostępne na naszych zajęciach E-SPORTU w Bydgoszczy:

BEAT SABER – rozwijasz kondycję, refleks i poczucie rytmu! Spróbuj swoich sił w tej popularnej na naszych zajęciach grze! Po kilkunastu minutach można się spocić, gra wciągająca i wymagająca kondycji.
ALYX – tak! Mamy najlepszą grę wydaną na na okulary wirtualnej rzeczywistości! Przenieś się w świat horroru i współczesnych zoombie, ćwicz spostrzegawczość, refleks, spryt i opanowanie, rozwiązuj zagadki logiczne aby przejść na kolejny poziom! A to wszystko w najlepszej jakości grafice 3D, którą zapewnia rozgrywka z użyciem procesora karty graficznej RTX 3070!
OH SHAPE – rozwijasz kondycję, poczucie rytmu, choreografię! Czy jesteś wystarczająco odważny/-na aby spróbować?
PAVLOV – ćwicz precyzję, kondycję, planowanie i współpracę! W rozgrywce na początku znajdujesz się na strzelnicy, gdzie poćwiczysz sposób z korzystania z różnego rodzaju broni, następnie wcielasz się w członka zespołu aby wykonać specjalne zadania atakując wrogów (podobnie jak w Counter-Strike tylko, że w w VR!). Jeszcze nie masz swojego zespołu online? – Nie szkodzi – w grze czeka na Ciebie wieu znajomych! Można z nimi rozmawiać głosowo lub grać w pojedynkę. Przyda się więcej przestrzeni aby nie uszkodzić mebli i ścian – w grze chodzisz nogami tak samo jak w realnym świecie.
ANGRY BIRDS VR – rozwijasz spostrzegawczość, refleks i logiczne myślenie! Spróbuj swoich sił w tej popularnej rozgrywce – w wersji w wirtualnej rzeczywistości!
RESIDENT EVIL 4 VR – jedna z najlepszych strzelanek w świecie horroru – jest u nas i możesz w nią grać do woli 🙂 ćwicz refleks, spostrzegawczość, celność i rozwiązuj logiczne zagadki aby przejść kolejne etapy do celu.
https://www.youtube.com/watch?v=fhyKrnemgxY
PAINTBALL – ćwicz pracę zespołową, celność, kondycję i planowanie! Jeszcze nie masz swojego zespołu online? – Nie szkodzi – w grze czeka na Ciebie wieu znajomych – można z nimi rozmawiać głosowo lub działać w pojedynkę. Przyda się więcej przestrzeni aby nie uszkodzić mebli i ścian – w grze chodzisz nogami tak samo jak w realnym świecie.
DROP DEAD – horror, gra w której rozwijasz refleks, spostrzegawczość i celność. Odważysz się stawić czoła zombiakom?
EPIC ROLLER COSTER – przygoda, którą trzeba przeżyć, wrażenie przestrzenne jest nie do opisania! W porównaniu do zwykłego filmu z roller costera – ten w VR daje 1000x mocniejsze emocje. Za pierwszym i drugim razem zalecamy maksymalnie 15 minut tej atrakcji, dłuższy czas może powodować „wariowanie będnika” 🙂 potem organizm się przyzwyczaja – za trzecim razem można pograć dłużej – a Ty możesz przejść wtedy na kolejny etap – np. strzelanie do celu z dwóch pistoletów podczas jazdy wagonikiem? Czemu nie! 🙂 Dostępnych jest wiele tras i wariantów.
Creed: Rise to Glory VR Boxing – macie tu wszystko z boxu – trenerzy, kluby sportowe, w których trenujesz ile chcesz, ringi z całego świata i realistycznych barczystych przeciwników do walki. Dasz im radę?
BLADE & SORCERY – ćwicz walkę wręcz mieczem i łucznictwo. Spróbuj swoich sił w średniowiecznej scenografii. Pokonaj wrogów aby przetrwać i odkrywać kolejne lokalizacje. Uwaga – gra dozwolona od 13 roku życia z powodu obecnej przemocy! Zmierz się z lękiem wysokości i pokonaj strach przed atakującymi Cię wrogami.
Drunkn Bar Fight – wchodzisz do Baru, gdzie możesz się bić na pięści lub uderzać przeciwników butelką, krzesłem itp. do momentu, aż… przyjedzie policja, która nalicza punkty 😀
SYNTH RAIDERS – połączenie boxu i efektywnego treningu w rytmie dobrej, energetycznej muzyki. Jedna z bardziej wyczerpujących rozgrywek – ćwiczysz kondycję i refleks. Podejmiesz wyzwanie?
ECHO VR – wcielasz się w robota, rozwiązujesz zagadki i strzelasz! Ale zanim to zrobisz – najpierw musisz nauczyć się poruszać w stanie nieważkości – a nie jest to takie proste kiedy nie można stanąć na „ziemi”, a pojęcia dół i góra – tracą swoje znaczenie. Rozwijaj inteligencję, zmysły orientacji i spostrzegawczość!
SPORT SCRAMBLE VR – możesz uprawiać kilka dyscyplin sportowych np. Tenis, Kręgle, Baseball – a wszystko to w zabawnej i kolorowej scenografii. Przyda się więcej miejsca do okoła aby rakietą tenisową przez przypadek nie zniszczyć mebli lub ściany – w grze chodzisz nogami tak samo jak w realnym świecie! – Bez obaw – nasze pomieszczenia są obszerne, a virtualny system zabezpieczający – działa bardzo dobrze – jesteś bezpieczny/-na.
SUPER HOT – walka z wirtualnymi przeciwnikami, jednak czas płynie tylko wtedy kiedy się poruszasz. Po ogarnięciu tego faktu jest prościej, jednak kolejne poziomy są coraz wymagające. Ćwicz spostrzegawczość, refleks. Przyda się więcej powierzchni aby nie uszodzić mebli i ścian – w grze chodzisz nogami tak samo jak w realnym świecie.
Fruit Ninja – przecinasz owoce, gra zarówno dla dzieci i jak i dorosłych dzieci, wciąga 🙂

Nie mamy jakiejś konkretnej gry? Zapytaj – Możemy ją dla Ciebie kupić i zainstalować!