Voucher – idealny na prezent!

Voucher na lekcję gry lub śpiewu

To najlepszy prezent dla amatora muzyki! Z nami nauczysz się prawidłowo śpiewać lub grać na pianinie, gitarze, skrzypcach, ukulele, perkusji i wielu innych! Szczegóły znajdziesz w menu Kursy na tej stronie. Wydrukuj Voucher samodzielnie (jest ważny po potwierdzeniu opłaty) lub zapraszamy do odbioru w biurze.

Voucher na nagranie piosenki

To najlepszy prezent dla miłośnika śpiewania – już za 150 zł profesjonalnie nagramy zaśpiewaną przez Ciebie piosenkę, wyczyścimy intonację, dopasujemy rytm, barwę tak, aby wszystko brzmiało perfekcyjnie! Szczegóły na rzeplinscy.pl/studio-nagran. Wydrukuj Voucher samodzielnie (jest ważny po potwierdzeniu opłaty) lub zapraszamy do odbioru w biurze.

Foto-voucher dla dwojga

Do realizacji vouchera zapraszamy Ciebie i Twoją Partnerkę / Partnera! W ramach vouchera w profesjonalnym studiu fotograficznym odbędzie się dla Was indywiudualne szkolenie z asystentem studia z obsługi aparatu fotograficznego i oświetlenia studyjnego. Cena 100 zł /h. Szczegóły na rzeplinscy.pl/fotografia
Wydrukuj Voucher samodzielnie (jest ważny po potwierdzeniu opłaty) lub zapraszamy do odbioru w biurze.

Voucher na przejażdżkę Teslą

To znakomity prezent dla każdego miłośnika motoryzacji, dynamicznej jazdy oraz nowości technologicznych! Już od 200 zł – doświadcz kosmicznego elektrycznego przyspieszenia w 3,2 s! Z 480 koniami mechanicznymi zostawiamy w tyle BMW, Ferrari czy Porshe, a nawet większość motocykli. Spróbuj jazdy z autopilotem, obsługi auta z tableta. Szczegóły na rzeplinscy.pl/tesla. Wydrukuj
Voucher samodzielnie (jest ważny po potwierdzeniu opłaty) lub zapraszamy do odbioru w biurze.

Voucher na przygodę VR

To znakomity wybór dla osoby, która chce przeżyć wspaniałą przygodę w świecie wirtualnej rzeczywistości, ilość rozrywki nie ma granic, można spędzić wiele godzin – przy okazji ucząc się i ćwicząc kondycję, refleks i spostrzegawczość! Szczegóły na rzeplinscy.pl/e-sport. Wydrukuj Voucher samodzielnie (jest ważny po potwierdzeniu opłaty) lub zapraszamy do odbioru w biurze.

  • 30 minut – 30 zł
  • 1 godzina 50 zł
  • 1 miesiąc zajęć 1h/tydzień = 149 zł/mc lub 2h/tyg 199 zł/mc/8h.

Dodatkowe informacje na temat zakupu voucherów
tel. 505 02 11 99

Konto OPŁAT za VOUCHER:
72 1140 2004 0000 3802 7443 3791
Wzór tytułu przelewu: Voucher na studio foto – imię i nazwisko osoby z vouchera