Gitara elektryczna i basowa

Nauka gry

Kursy nauki gry na gitarze elektrycznej lub basowej prowadzone są jako zajęcia indywidualne lub grupowe. Uczestnicy zajęć poznają repertuar utrzymany w różnych stylach muzycznych. Oprócz pracy nad rozwijaniem techniki gry i słuchu muzycznego, pierwszoplanowe jest wspólne muzykowanie. Materiały szkolne składają się z podręczników oraz nagrań audio z playbackami (podkładami muzycznymi), które wspomagają proces nauczania i motywują do ćwiczenia w domu. Poszczególne programy są skierowane dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dla kogo

Zapraszamy wszystkich – i tych, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją muzyczną przygodę, jak i tych, którzy grają już w zespołach/bandach i chcą podnieść swoje umiejętności oraz uzupełnić wiedzę. Efektywne zajęcia dają wiele radości od samego początku. Podręczniki zawierają ćwiczenia oparte na współczesnych stylach takich jak rock, pop, blues, funk, jazz, latin, metal i inne.

Repertuar

Do programu zostały specjalnie przygotowane profesjonalne nagrania repertuarowe, które zwiększają motywację do pracy. Uczestnicy zajęć mają wrażenie, jakby grali z prawdziwym zespołem już od pierwszej lekcji. To sprawia wiele radości z nauki! Wykorzystujemy również zaproponowane przez uczniów utwory, do których możemy przygotować aranżacje.

Zrealizuj swoją muzyczną pasję!

Materiały

Podręczniki z CD części 1-8. Jeden podręcznik wystarcza na około pół roku nauki. W sali posiadamy gitary i wzmacniacze gitarowe, także nie ma konieczności noszenia własnego instrumentu na zajęcia!

Uczestnicy

Młodzież od 10-go roku życia, młodzież, studenci i dorośli. Grupy liczą ok. 2-4 osoby, dobierane są ze względu na wiek i stopień zaawansowania (nowe grupy są zazwyczaj dla początkujących). Organizujemy również zajęcia indywidualne. Tworzone są zespoły instrumentalne (z perkusją, wokalem, klawiszami itd.) w celu integracji i promocji na organizowanych przez nas koncertach.

Organizujemy dla Ciebie

  • koncerty, występy szkolne i w lokalizacjach zewnętrznych
  • nagrania studyjne audio i teledyski
  • wynajmiemy instrument do ćwiczenia w domu
  • wynajmiemy salę prób dla zespołów muzycznych
  • wynajmujemy sale do indywidualnego ćwiczenia – ćwiczeniówki
  • umożliwiamy tworzenie zespołów z innymi instrumentalistami i wokalistkami
  • pomagamy w zakupie instrumentu, wzmacniacza gitarowego, efektów i akcesoriów
  • pomagamy w przygotowaniu nowego instrumentu do gry

Nie czekaj! Czeka na Ciebie
Bezpłatna lekcja próbna!

Czas trwania kursu

3-5 lat. Po ukończeniu programu Yamaha istnieje możliwość kontynuacji zajęć w oparciu o program autorski Guitar-Club. Po ukończeniu każdego stopnia (zazwyczaj około 1 rok) uczniowie otrzymują dyplom-certyfikat ukończenia kolejnego stopnia nauki. W trakcie roku szkolnego uczniowie prezentują swoje umiejętności na szkolnych koncertach, mają również możliwość nagrania płyty CD lub profesjonalnego teledysku na youtube.

Jak rozpocząć

Na początek zapraszamy na Bezpłatną lekcję próbną – zapisz się na listę oczekujących przez formularz online lub tel. / SMS 505 02 11 99.

Skontaktujemy się tak szybko jak to będzie możliwe.