Tesla wynajem Bydgoszcz-Toruń-Poznań-Łódź-Gdańsk-Polska

Tesla Model 3 Performance
– prawdopodobnie najszybszy samochód, jaki wynajmiesz w swoim życiu! Produkcja USA z 2019, sportowa wersji premium (prawie 500 koni mechanicznych, 4×4, autopilot, szklany dach itp.)

Doświadcz przyspieszenia w 3 s!

Zostawiamy w tyle BMW, Porsche, Ferrari i większość motocykli – sorry 🙂 480KM i 3,2 s do 100 km/h! Wypróbuj autopilota, który sam prowadzi auto! Bądź eko! Jedź bez spalin, dźwięku i wibracji silnika spalinowego! Omijaj korki jadąc buspasami!

Voucher na prezent

  • 200 zł / 20 min
  • 300 zł / 30 min
  • 400 zł / 60 min
  • bezpłatnie 20 min – przy późniejszym wynajmie na ślub

Przejażdżka po Bydgoszczy z możliwością kierowania* lub 600 zł za dojazd do Torunia i 30 min jazda po torze wyścigowym w Toruniu. Tu możesz sprawdzić dostępne vouchery i je wydrukować (jest ważny po potwierdzeniu opłaty).

VIP Rent

500 zł za 2 godziny jazdy z kierowcą po mieście np. odbiór ważnej osoby z lotniska, dojazd na wieczór panieński / kawalerski, studniówkę, komunię. Możliwa dekoracja auta (korona, melonik). Elegancko ubrany szofer.

Rozkoszuj się głębokim dźwiękiem hi-fi, steruj wszystkimi funkcjami auta przez centralny tablet (jedyne guziki w aucie – służą do otwierania drzwi). Na parkingu przywołaj auto jak James Bond, a podjedzie bez kierowcy.

Fast Shuttle

Szybki transfer – 600 zł/3h (szybki również dzięki jeździe buspasami omijając korki).
Auto na Event 900 zł/5h – promocja innowacji, sesje fotograficzne, zwiększenie rozpoznawalności firmy i prestiż, przejażdżki dla klientów firmy.

Foto-sesja

Sesja zdjęciowa: profesjonalny fotograf i sportowe auto – 300 zł / 2h lub 400 zł / 3h. Dla chętnych możliwa ślubna dekoracja auta.

Teslą do ślubu

Dojazd po pana młodego i pannę młodą, ślub, wesele, sesja zdjęciowa, elegancka dekoracja ślubna auta, ślubne tablice rejestracyjne, szofer w garniturze – 1000 zł za ślub. Dodatkowe 3 godziny wieczornych przejażdżek z gośćmi – 500 zł. Dodatkowa opcja odwiezienia wszystkich gości po ślubie do domu / hotelu – plus 1000 zł za noc. Obsługujemy śluby w całej Polsce, jednak od miast Warszawa-Łódź-Poznań na południe – może być naliczona dodatkowa opłata za dojazd na miejsce.


*możliwość prowadzenia auta – tylko dla osób w wieku minimum 30 lat z prawem jazdy minimum od trzech lat, pozostałe osoby mogą skorzystać z przejażdżki jako pasażer – co jest zazwyczaj jeszcze bardziej ekscytującym przeżyciem! Wyłącznie dla osób w stanie trzeźwości. Podczas prowadzenia instruktor znajduje się na miejscu pasażera. Dodatkowych pasażerów można zabrać jedynie po wcześniejszym ustaleniu. Ok. 5-15 minut to prezentacja funkcji auta, m. in. autopilota, sterowania z komórki, czy automatycznego parkowania. Pozostały czas to jazda trasą Bydgoszcz-Osielsko-Tryszczyn-Osielsko-Bydgoszcz lub Trasą Uniwersytecką / Wyszyńskiego / Kamienna. Zdjęcia na stronie dzięki studiokadru.pl

UMÓW SIĘ NA PRZEJAŻDŻKĘ
SMS/tel. 505 02 11 99.