Breakdance w Bydgoszczy

Breakdance w Bydgoszczy

Zapraszamy dzieci i młodzież od 8 lat, nabór trwa! Zgłoś się na początek na bezpłatną lekcję próbną.

Zajęcia odbywają się w Szkole Muzycznej Yamaha Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 47A (budynek od tyłuDla Rywala).

Dla kogo?

Oferujemy zajęcia breakdance’u dla dzieci w wieku od 8 lat, oraz młodzieży. Lekcje dzielimy na grupy wiekowe. Zajęcia trwają 60 minut, odbywają się w raz w tygodniu.

Strój

Na bezpłatną lekcję próbną zabierz po prostu wygodne obuwie zamienne na miękkiej podeszwie. Co przyda się na kolejne spotkania – dowiesz się od instruktora.

Co na zajęciach

Breakdance to rodzaj specyficznego i unikatowego tańca z dużą liczbą elementów siłowo-sprawnościowych, oraz kroków wykonywanych „w parterze”, czyli rękami i nogami na ziemi. Osoba tańcząca breakdance to b-boy/biboj lub b-girl/bigerl. Jest to skrót od słowa break-boy/breakdance-boy.

Na zajęciach poznasz zarówno podstawy jak i figury zaawansowane – toprocki, dropy, power movesy, freeze’y i footworki.

Pokazy taneczne

Nasi uczniowie kilka razy w roku biorą udział w pokazach tanecznych na scenie Szkoły Muzycznej Yamaha oraz organizowanych na zewnątrz. Jest to wyśmienita okazja aby zaprosić Państwa znajomych, rodzinę i z dumą obejrzeć jak Nasi podopieczni zdobywają nowe umiejętności w tańcu! Pokazy takie będzie można sukcesywnie zobaczyć również na filmikach w mediach społecznościowych.

Jak rozpocząć

Już dziś zapisz się na bezpłatną i niezobowiązującą lekcję próbną! Zapisz się na listę oczekujących online lub przez tel./sms 505 02 11 99.

Zajęcia odbywają się w Bydgoszczy w czwartki i piątki, godzinę poznasz po kontakcie i przydziale do odpowiedniej grupy.