Warsztaty Aktorskie z Dawidem Kartaszewiczem w Yamaha

Zapraszamy na Warsztaty Teatralno-Aktorskie, które poprowadzi Dawid Kartaszewicz – aktor pochodzący z Bydgoszczy. Znany publiczności z ról w serialach takich jak Przyjaciółki, Barwy szczęścia, Czas Honoru, grający w teatrach Krakowa i Warszawy. najbardziej znany z roli kucharza Daniela w serialu Barwy szczęścia.

Warsztaty teatralne maja na celu przede wszystkim otwarcie emocjonalne którego na co dzień nie doświadczamy. Otwarcie emocji, co powoduje też odważanie się, zabijanie swoich kompleksów i przezwyciężenie tremy. Warsztaty budują w nas poczucie wartości i niszczą asekuracje której na co dzień mamy w sobie za dużo.

Spotkania z Dawidem to tworzenie scen dwuosobowych i zbiorowych, ćwiczenie artykulacji i dykcji bo jak nie każdy wie to dwie rożne rzeczy. Na warsztatach ćwiczymy nasz głos, poprawną emisję, szukamy odpowiedniego, zdrowego dla nas głosu.

Warsztaty prowadzone są metodami które są wykorzystywane w Państwowej wyższej szkole teatralnej im. Ludwika Solskiego czego nie stosuje się często. Dawid Kartaszewicz jestem aktorem, który wprowadzi was w świat aktorstwa – emocji, interakcji, pracy z partnerem. Dzięki czemu okaże się, że każdy z nas ma nieprzeciętne umiejętności poruszenia nie tylko swojego ciała ale i ducha.