News

Audycja w Kacperku!

audycja w Kacperku w BydgoszczyW kwietniu 2016 r. odbyła się audycja w zaprzyjaźnionym Przedszkolu Kacperek w Bydgoszczy.

Tematem Audycji był zestaw perkusyjny i związane z tym rytmy. Maluszki poznały techniki gry na instrumencie na przykładzie znanych piosenek dziecięcych. Dzieci miały również okazję do samodzielnego spróbowania swoich sił w grze na perkusji! Audycja została sfinansowana w całości przez Szkołę Muzyczną Yamaha. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z audycji!

Przybądź na koncert 29 maja!

2016.05 koncert Towarzyska Kafe

Już w niedzielę 29 maja zapraszamy Was na koncert wokalistów z naszej szkoły!

W programie hity muzyki popularnej i rozrywkowej. Część pierwsza – godz. 12:00 (maluszki), część druga – godz. 14:00 (młodzież i dorośli), część trzecia – godz. 16:00 (młodzież i dorośli). Koncert odbędzie się na scenie w dziedzińcu klubu Towarzyska Kafe w Kamienicy 12 – ul. Poznańska 12 w Bydgoszczy. Zapraszamy, wstęp wolny!


Relacja z koncertu półrocznego

Za nami koncerty uczniów Szkoły Muzycznej Yamaha w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2016.

Odbyły się one w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy oraz w Klubie Kropa w Inowrocławiu i Restauracji Stylowej w Świeciu. Dla wykonawców wielkim wyróżnieniem są brawa, które otrzymał każdy uczestnik koncertu za wspaniałą grę – dziękujemy Wam za przygotowane utwory. Nauczycielom dziękujemy za przygotowanie uczniów, a rodzicom i pozostałym widzom – za zaangażowanie i pomoc dla WOŚP.

Wspaniała Informacja!
Zostaliśmy wyróżnieni:

rzepliński yamaha dyplom

Centrala Szkół Muzycznych Yamaha przekazała na ręce dyrektora Szkoły Muzycznej Yamaha oddziały Bydgoszcz, Inowrocław i Świecie tytuł „Menagera Roku 2015” za rozwój placówek i wzorową współpracę.

Dziękujemy wszystkim pracownikom naszej szkoły za wkład w rozwój placówek, a uczniom i rodzicom za zaufanie jakim nas obdarzyli!


Kurs DJ – już w najbliższy czwartek!

DJ-Equipment-turntableZapraszamy na bezpłatną lekcję próbną – Zostań prawdziwym DJ-em z licencją!

Jeśli interesuje cię miksowanie utworów, produkcja muzyczna, scratchowanie, poznawanie obsługi nowoczesnych profesjonalnych urządzeń DJ-skich audio – przyjdź i przekonaj się, że warto dołączyć do naszego Teamu. Więcej informacji: Kurs DJ w Bydgoszczy. Zapisy – on-line.

Edukacja wczesnodziecięca

1922200_689414591102531_1585871368_n

Czy wiecie, że statystycznie u 85% dzieci, które rozpoczynają edukację w wieku niemowlęcym lub przedszkolnym udaje nam się wykształcić słuch absolutny?!

Jeśli interesuje Cię jak to robimy – zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną w programach Niemowlaki w Krainie Dźwięków, Szkraby i Muzyka oraz Junior Music Course (JMC). Zapisz się już teraz za pomocą formularza. Bezpłatna lekcja próbna nie zobowiązuje do dalszych zajęć.