Nauczyciele

Wioletta Zubek-Rzeplińska wokal CVT, SLSWioletta Zubek-Rzeplińska

Dyrektor ds. dydaktycznych, Akademia Malucha Wiolinek, Wokal, Emisja głosu.

W pracy nad wokalem i emisją głosu posługuje się technikami Complete Vocal Technique (CVT) oraz Speech Level Singing (SLS) oraz w razie potrzeby wykorzystuje również śpiew klasyczny.

Poza zajęciami wokalnymi uczy języka migowego dla dzieci słyszących tak, aby mogły się porozumiewać z rodzicami i rówieśnikami zanim zaczną śpiewać! Jej pasją jest gra na gitarze klasycznej.

Adam Rzepliński

Dyrektor szkoły, Reżyseria Dźwięku, Kurs DJ, Wiolonczela, Skrzypce

Gra na wiolonczeli akustycznej oraz elektronicznej, od czasu do czasu można go zobaczyć i wysłuchać w koncertach o zróżnicowanej stylistyce.

W Akademii Muzycznej poza Wydziałem Instrumentalnym (wiolonczela) ukończył Reżyserię Dźwięku. Sprawiło to, że nagrania audio, miksowanie i produkcja muzyczna stały się w jego życiu połączeniem pasji z ulubionym zawodem.

Pani Małgorzata

Gitara Klasyczna, Akustyczna

Super turbo czaderska nauczycielka gitary – jak mawiają jej uczniowie. Nie przepada za prowadzeniem samochodu, ale za to z gitarą robi co chce. Najlepiej czuje się z gitarą klasyczną pod pachą oraz z akustyczną – kiedy trzeba zagrać coś ze śpiewem.

Jest absolwentką Wydziału Instrumentalnego w Akademii Muzycznej. W razie potrzeby jest w stanie zagrać i nauczyć również na gitarze elektrycznej i basowej.

Pani Karolina

Niemowlaki w Krainie Dźwięków, Szkraby i Muzyka, Cudowny Świat Muzyki, Keyboard

Wykształcenie muzyczne, pedagogiczne oraz humanistyczne sprawia, że pani Karolina jest pedagogiem wyjątkowo nadającym się do pracy z dziećmi.

Maluszki odwdzięczają się jej za sympatyczne podejście i naukę muzyki poprzez współpracę podczas zabaw muzycznych na lekcjach muzyki. Jest absolwentką wydziału Humanistyczno-pedagogicznego w UKW.

Pan Marcin

Junior Music Course, Keyboard, Fortepian, Pianino

Pianista, aranżer, dyrygent. Absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Koncertuje w klimatach R’n’B, pop, soul. Pisze muzykę i odnosi sukcesy w konkursach kompozytorskich m.in. zwyciężył razem z wokalistą Mariuszem Florczykiem konkurs Music Against Poverty (organizowany przez Komisję Europejską, 2010).

Był finalistą konkursu Moja Piosenka Na EURO 2012, a jego konkursowy remix utworu Celine Dion Loved Me Back To Life znalazł się w pierwszej dziesiątce finałowych propozycji remixu owego singla. Jest zwycięzcą Ogólnopolskiego Konkursu Bitwa Producentów Muzycznych w 2014 r.

Pani Emilia

Wokal, Keyboard, Niemowlaki w Krainie Dźwięków, Szkraby i Muzyka

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego – Wydział Edukacji Artystycznej. Pasjonują ją szerokie możliwości ludzkiego głosu, dlatego z chęcią śpiewa muzykę rozrywkową w różnych stylach. Rozwija umiejętności poprzez udział w kursach wokalnych i naukę różnych technik. Lubi łączyć swoich uczniów w duety, tercety, kwartety – w ten sposób realizuje wyszukane harmonie między głosami.

Chętnie podejmuje wyzwania. Jest otwarta na różne style muzyczne i potrafi znaleźć wspólny język z uczniami w każdym wieku. Niezaprzeczalnie doskonały kontakt z dziećmi sprawia, że maluszki osiągają rewelacyjne i szybkie efekty w nauce muzyki. I sprawia im to wiele radości!

Pan Włodzimierz

Perkusja, Fortepian

Doświadczony muzyk i pedagog. Gra na perkusji jest jego dorobkiem życia oraz pasją. Posiada bogate doświadczenia muzyczne, które w swoim życiu połączył z pasją podróżowania – koncertował i uczył muzyki w niezliczonej ilości krajów podczas wielu tras koncertowych.

Dodatkowym atutem jest możliwość prowadzenia lekcji gry również w języku angielskim, którym posługuje się biegle.

mateusz-zawadzkiPan Mateusz

Perkusja

Wzorowy pedagog, wyborowy perkusista. Posiada dar nawiązywania dobrego kontaktu ze swoimi uczniami.

Poza nauczaniem gra w kilku lokalnych bandach – można go posłuchać na ciekawych koncertach nie tylko w Bydgoszczy. W nauce gry na perkusji wykorzystuje ciekawy repertuar muzyki popularnej i rozrywkowej, oparty o podkłady instrumentalne. Ważną rolę przywiązuje też do prawidłowej techniki werblowej.

Pan Piotr

Gitara Klasyczna i basowa

Absolwent Szkoły Muzycznej Yamaha w Bydgoszczy w klasie gitary klasycznej. Od lat jednak związany zawodowo z gra na gitarze basowej oraz elektrycznej. W grze wykorzystuje zarówno solówki grane z nut-pięciolinii, jak i z tabulatur oraz grę akordową.

Współpracuje z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego biorąc udział w różnego rodzaju aktywnościach muzycznych, można go spotkać w zespołach o zróżnicowanej stylistyce muzycznej.

Pan Adam i Pan Maciej

Gitara elektryczna i basowa

Związany z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego gitarzysta, czynnie udziela się w grze w kilku bydgoskich zespołach pop-rockowych.

Swoją pasją gry na gitarze elektrycznej dzieli się chętnie z podopiecznymi, z którymi utrzymuje stale wzorowy kontakt.

Zawsze znajdzie wspólny język, a muzyka jest jego drugim życiem.

Nauczyciele Tańca:

Pani Magda

Balet, Jazz, Videoclip Dance

Dziesiątki medali, wyjątkowy kontakt z dziećmi i mnóstwo energii!

Jej choreografie  zdobywają najwyższe nagrody, a doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i dorosłymi powoduje, że jej zajęcia to świetna zabawa.

Jest również tancerką znanej bydgoskiej grupy tanecznej, zespół Pani Magdy można zobaczyć na lokalnych bydgoskich oraz wojewódzkich przeglądach, festynach oraz pokazach tanecznych.

To miejsce czeka na Ciebie!

Poszukujemy nauczycieli muzyki oraz tańca. Jeśli chcesz stworzyć z nami zespół a muzyka i nauczanie jest Twoja pasją – zadzwoń, przyjdź, porozmawiaj. Być może spełnisz swoje marzenia co do zawodu, a my zyskamy kolejnego profesjonalnego i rzetelnego pracownika? Więcej informacji w zakładce praca.